Losowanie |
| Morix | 04.04.2010 20:53:16 |
Grupa: Użytkownik Posty: 48 #512750 Od: 2010-3-2 Ilość edycji wpisu: 1 | Możecie zrobić /losowanie, gdy ktoś to wpisze dostanie np. snajperkę, kamizelkę, kicka, wybuch... itd. |
| YounG | 04.04.2010 21:15:25 |
Grupa: Moderator Posty: 34 #512773 Od: 2010-3-16 | Czlowieku uspokuj sie nie dociera do ciebie?....Najpierw zbierz swoje pomysly a pozniej pisz tematy co 3-5 dni.... _________________ Nie mam dziewczyny bo wole XX'a :D |
| wojtekvv1999 | 04.04.2010 21:21:49 |
Grupa: Administrator Posty: 169 #512779 Od: 2010-2-19 | myślałem o tym... a ty masz zakaz pisania w Propozycjach chyba xDDDDD napisz np gdzieś jeszcze a nie tylko tu ;/ |
| Morix | 04.04.2010 21:24:40 |
Grupa: Użytkownik Posty: 48 #512781 Od: 2010-3-2 | ok.. |
| Biskup | 05.04.2010 21:25:16 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: hmm... Posty: 98 #513502 Od: 2010-2-23 | wykasujcie mu te topici jak dziecko normalnie... wtedy straci wszytkie posty i mu rang spadnie _________________ "Mowa jest srebrem , milczenie złotem" |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |