hacki |
| Morix | 04.04.2010 20:37:56 |
Grupa: Użytkownik Posty: 48 #512741 Od: 2010-3-2 | Możecie zrobić pare ogólnodostępnych hacków np speed-hacka. (Propozycja) |
| wojtekvv1999 | 04.04.2010 21:20:19 |
Grupa: Administrator Posty: 169 #512777 Od: 2010-2-19 | to jest DM... Hacki mogłoby się na stuncie bo tam się nie zabija.. a tutaj byś miał speedhacka podchodzisz szbko on się nie orientuje a deda |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |