Moja Strona

Wspomaganie Centrumreklamy.com

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » INNE GRY OPRÓCZ SA-MP » PLEMIONA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Plemiona

  
wojtekvv1999
25.02.2010 10:13:18
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 169 #471134
Od: 2010-2-19
kto gra w plemiona?? i na jakim swiecie?? ja na 42 i 41 swiecie gram wesoły
  
Biskup
28.02.2010 09:15:36
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: hmm...

Posty: 98 #474657
Od: 2010-2-23


Ilość edycji wpisu: 1
ja bede bycmoze na tym co ty wesoły
42 podaj nick moj bedzie biskup

EDIT:
moje konto na 42 swiecie : biskupMesjasz
_________________
"Mowa jest srebrem , milczenie złotem"
  
wojtekvv1999
28.02.2010 14:11:01
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 169 #474899
Od: 2010-2-19


Ilość edycji wpisu: 1
moj nick wojtekvv1999 mam 89 pkt xD dopiero zacząłem grać ;D zaprosze cię do plemienia wesoły

//Edit ejj nie moge cię zaprosić do plemienia ;/ bo jesteśmy tylko na kontynentach 33 42 44 smutny ale zaprosze cie do przyjaciol xD
  
Biskup
28.02.2010 14:29:45
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: hmm...

Posty: 98 #474914
Od: 2010-2-23
spox wesoły
_________________
"Mowa jest srebrem , milczenie złotem"
  
VvliPp
06.04.2010 18:07:07
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #514107
Od: 2010-4-6
ja gram na 29 swiecie mam okolo 49 tysiecy pkt pod nickiem Badzia1bardzo szczęśliwycool

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » INNE GRY OPRÓCZ SA-MP » PLEMIONA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo oraz promuj się w katalogu

TestHub.pl - opinie, testy, oceny