Plemiona |
| wojtekvv1999 | 25.02.2010 10:13:18 |
Grupa: Administrator Posty: 169 #471134 Od: 2010-2-19 | kto gra w plemiona?? i na jakim swiecie?? ja na 42 i 41 swiecie gram |
| Biskup | 28.02.2010 09:15:36 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: hmm... Posty: 98 #474657 Od: 2010-2-23 Ilość edycji wpisu: 1 | ja bede bycmoze na tym co ty 42 podaj nick moj bedzie biskup EDIT: moje konto na 42 swiecie : biskupMesjasz _________________ "Mowa jest srebrem , milczenie złotem" |
| wojtekvv1999 | 28.02.2010 14:11:01 |
Grupa: Administrator Posty: 169 #474899 Od: 2010-2-19 Ilość edycji wpisu: 1 | moj nick wojtekvv1999 mam 89 pkt xD dopiero zacząłem grać ;D zaprosze cię do plemienia //Edit ejj nie moge cię zaprosić do plemienia ;/ bo jesteśmy tylko na kontynentach 33 42 44 |
| Biskup | 28.02.2010 14:29:45 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: hmm... Posty: 98 #474914 Od: 2010-2-23 | spox _________________ "Mowa jest srebrem , milczenie złotem" |
| VvliPp | 06.04.2010 18:07:07 |
| Grupa: Użytkownik Posty: 10 #514107 Od: 2010-4-6 | ja gram na 29 swiecie mam okolo 49 tysiecy pkt pod nickiem Badzia1 |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |