| Zapomniane Hasła |
| ej hahaha.... nie no... rozwaliłeś mnie hahaha xD... napisałeś: "E-Mail:* Stare Hasło: Nowe Hasło:" ale jak on uzupełni "Stare hasło" jak właśnie go zapomniał... po 2. jak ktos tu napisze swoje nowe hasło to ktoś mu konto weźmie... Jezu xD ale ty nie myślisz czasami xD Ja bym zrobił tak: "Jak ktoś zapomniał swojego starego hasła i chce nowe to proszę pisać do mnie na GG w celu uzyskania nowego" tak by to było xD |